Szkolenie/staż 23.09.2021 – PAIH S.A. w zakresie obsługi inwestorów dla JST i MSP

Polska Agencja Inwestycji i Handlu organizuje w dniu 23 września 2021 r. bezpłatny staż/szkolenie online (w programie Zoom) w zakresie obsługi inwestorów.

Głównym celem stażu jest przekazanie uczestnikom standardów PAIH S.A. w zakresie obsługi inwestorów, budowy oferty inwestycyjnej, generatora ofert, podnoszenia atrakcyjności miejsca itp., a także informacji dot. nowych specjalizacji Agencji związanych z internacjonalizacją polskich przedsiębiorstw.

Szczegółowy program stażu/szkolenia znajduje się w załączeniu.

Szkolenie jest bezpłatne. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie swojego udziału.

Program szkolenia dedykowanego dla JST obejmuje zakres: obsługi inwestorów, budowy oferty inwestycyjnej, generatora ofert, podnoszenia atrakcyjności miejsca itp., a także informacji dot. nowych specjalizacji Agencji związanych z internacjonalizacją polskich przedsiębiorstw.

Jednostki samorządu terytorialnego zainteresowane uczestnictwem bardzo prosimy o zgłoszenie kandydatów na adres mailowy: marzanna.pochodyla@paih.gov.pl w terminie do 21.09.2021. Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do szkolenia. Link do szkolenia zostanie wysłany w dniu 22 września pod koniec dnia.