Szkolenie stacjonarne pt. „EVENT MANAGER – PLANOWANIE, ORGANIZACJA I ZARZĄDZANIE PROJEKTEM EVENTOWYM”,

Serdecznie zapraszamy do udziału w praktycznym szkoleniu  stacjonarnym pt. „EVENT MANAGER – PLANOWANIE, ORGANIZACJA I ZARZĄDZANIE PROJEKTEM EVENTOWYM”, które odbędzie się w dniach 1 i 2 czerwca br. w godzinach od 8.00 do 15.00  w Centrum Szkutnik, w Oborze/k Lubina, ul. Lubińska 36, 59-335 Obora.
Podczas szkolenia omawiane będą najważniejsze zagadnienia dotyczące branży eventowej, etapy organizacji wydarzenia oraz zagadnienia prawne i kwestie bezpieczeństwa uczestników. Jako uczestnik szkolenia poznasz także znaczenie event marketingu w strategii firm, nowe rozwiązania i technologie stosowane podczas wydarzeń, a także wykonasz wiele warsztatów, które pobudzą Cię do własnej analizy i dyskusji.
Szkolenie skierowane jest zarówno do osób początkujących, chcących pracować przy organizacji eventów, jak i tych, które chcą uporządkować swoją wiedzę i zyskać odpowiedzi na nurtujące je pytania.
W załączeniu przesyłam program szkolenia oraz bio wykładowcy.
Zapewniamy przerwę kawową i lunch.
Zachęcamy Państwa do zapisywania pracowników chętnych do udziału w szkoleniu w terminie do 29 maja br. na adres: szkolenia@pracodawcy.pl
Udział w szkoleniu jest bezpłatny, grupa może liczyć max. 20 osób. Jednakże ze względu na wysokie koszty, w przypadku rezygnacji, prosimy o niezwłoczną informację.
Przepraszamy za krótki okres rekrutacji, ale przez ostatnie dni nie mieliśmy aktywnej poczty e-mail.