V spotkanie kobiet biznesu „INSPIRACJE DLA KOBIET, GDZIE ICH SZUKAĆ I JAK Z NICH KORZYSTAĆ?

Szanowni Państwo

Członkowie Związku Pracodawców Polska Miedź

Związek Pracodawców Polska Miedź organizuje już po raz V spotkanie kobiet biznesu „INSPIRACJE DLA KOBIET, GDZIE ICH SZUKAĆ I JAK Z NICH KORZYSTAĆ?

To okazja do spotkania kobiet, które wiele osiągnęły i które są w stanie wskazać ścieżki, którymi warto kroczyć. Wśród zaproszonych gości znalazła się Malva Gąsowska, międzynarodowy trener biznesu i coach, która poprowadzi specjalny wykład motywacyjny. Nie zabraknie także ekspertów od zdrowego trybu życia, finansów, a nawet stylu.

Podczas sesji „Kluczowe porady dla każdej z nas” w ciągu godziny podjęte zostanie sześć tematów ważnych z punktu widzenia każdej kobiety. Szczegółowe informacje na naszym profilu już w przyszłym tygodniu.

Spotkanie odbędzie się 29 września 2022 roku w Centrum Szkutnik, Obora, ul. Lubińska 36a. w godzinach od 15:00 do ok. 19.00.

„Chcemy, by każda z uczestniczek spotkania mogła poczuć, że to przestrzeń dla niej. Przestrzeń, w której możemy poczuć się dobrze, a zarazem która daje pole do rozwoju w wielu kierunkach. A rozwój przychodzi poprzez dialog międzyludzki. To właśnie proponujemy naszym uczestniczkom – dialog w wyjątkowej przyjaznej atmosferze”.