Warsztat interaktywny „Skuteczna komunikacja – czy twój zespół ma tę moc?”

Serdecznie zapraszamy na praktyczny warsztat prowadzony w formie interaktywnej pt. „Skuteczna komunikacja – czy twój zespół ma tę moc?” skierowany do menagerów, hr-owców, dyrektorów oraz kierowników zespołów.

Szkolenie odbędzie się 6 lipca br. w godzinach od 9.00 do 13.00 na platformie zoom.

 Podczas 4h warsztatu pokażemy:

  • na jakie kluczowe elementy komunikacji firmowej zwrócić uwagę i jak o nie zadbać,
  • zasady komunikacji werbalnej i niewerbalnej w czasach pracy zdalnej i hybrydowej
  • w jaki sposób stawiać czoła barierom komunikacyjnym w „trybie online” oraz w tradycyjnej komunikacji.
Jak podaje raport „Komunikacja firmowa w trakcie pandemii” (kwiecień 2020) 90% pracowników oczekuje transparentnej i szczerej komunikacji w trakcie pandemii. Tymczasem w tej samej grupie badanych tylko 20% osób określiło komunikację prowadzoną w ich firmach jako transparentną i szczerą. 

Webinarium poprowadzi Agnieszka Ochnik, reprezentująca firmę Human Partner.

Prosimy o zgłaszanie uczestnictwa w szkoleniu w terminie do 28 czerwca br. wraz z adresem mailowym na adres: szkolenia@pracodawcy.pl lub stelmach@pracodawcy.pl

Grupa szkoleniowa może liczyć 15 osób. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, jednakże ze względu na wysokie koszty, w przypadku rezygnacji prosimy o niezwłoczną informację, ponieważ mamy wiele osób chętnych. W przeddzień warsztatu uczestnicy otrzymają  link.

W przypadku większego zainteresowania rozważymy możliwość zorganizowania dodatkowej sesji.

W załączeniu przesyłamy program szkolenia oraz notkę biograficzną wykładowcy. Zarejestrowani uczestnicy otrzymają przed szkoleniem materiały oraz instrukcję włączenia się  w webinarium.