Warsztat szkoleniowy  on-line pt. „KAPITAŁ PSYCHOLOGICZNY: WZMOCNIENIE LUDZI, KTÓRZY MUSZĄ BYĆ SILNI”

Serdecznie zapraszamy na warsztat szkoleniowy  online pt. „KAPITAŁ PSYCHOLOGICZNY: WZMOCNIENIE LUDZI, KTÓRZY MUSZĄ BYĆ SILNI”, którego celem jest wzmacnianie kapitału psychologicznego uczestników poprzez regulację funkcjonowania na poziomie energii, funkcji poznawczych, relacji i pasji.

Szkolenie odbędzie się 9 lutego br. w godzinach od 10.00 do 13.00 na platformie zoom.

ZAKŁADANE EFEKTY

– Odnowa sił witalnych i wzmocnienie zaangażowania w sytuacji funkcjonowania w warunkach kryzysowych

– Identyfikowanie przyczyn ubytku energii i właściwe przeciwdziałanie

– Check-lista profilaktyki spadku mocy

– Eliminacja rutyny i zaostrzenie pasji

– Wzmocnienie przekonania o własnej skuteczności

– Wzrost nadziei i optymizmu

Szkolenie poprowadzi DAWCA MOCY: Dr Paweł Fortuna, psycholog, człowiek renesansu, który świat spostrzega nie jako zbiór „gotowców” do akceptacji lub przestrzeń zaproszeń, które domagają się zastrzyku energii i uruchomienia kaskady niespodziewanych rezultatów, autor wielu publikacji, współautor wielkiego hitu Justyny Steczkowskiej „Dziewczyna szamana” – utwór został zaliczony do 30 przebojów wszechczasów

Zachęcamy do odwiedzenia strony wykładowcy, prezentującej książki, badania, filmy i inne ciekawostki: www.pawelfortuna.pl

Prosimy o zgłaszanie przedstawicieli firmy, którzy wezmą  udział w szkoleniu w terminie do 5 lutego br. wraz z adresem mailowym na adres:  sekretariat@pracodawcy.pl lub stelmach@pracodawcy.pl Udział w szkoleniu jest bezpłatny, jednakże ze względu na wysokie koszty, w przypadku rezygnacji prosimy o niezwłoczną informację, ponieważ mamy wiele osób chętnych.

W przypadku większego zainteresowania rozważymy możliwość zorganizowania dodatkowej sesji.

W załączeniu przesyłamy program szkolenia oraz notkę biograficzną wykładowcy. Zarejestrowani uczestnicy otrzymają przed szkoleniem materiały oraz instrukcję włączenia się  w webinarium.