Warsztat szkoleniowy pt. „Automotywacja”

Serdecznie zapraszam na stacjonarny, jednodniowy warsztat szkoleniowy pt. „Automotywacja”, który odbędzie się w dwóch terminach do wyboru:

23 stycznia br. w godzinach od 8.30 do 15.00

lub

24 stycznia br. w godzinach od 8.30 do 15.00

Miejsce szkolenia:  Lubin, Centrum Kultury Muza, ul. Armii Krajowej 1 ( sala błękitna, I piętro).

Szkolenie z Automotywacji jest dla Ciebie, jeśli czujesz wewnętrzną potrzebę pracy nad podniesieniem Twojej osobistej efektywności i zdajesz sobie sprawę, jak istotną rolę w Twoim życiu odgrywa właśnie sztuka odpowiedniego motywowania samego siebie. Uczestnikami szkolenia z Automotywacji mogą zatem być: menadżerowie, kierownicy działów, specjaliści HR, członkowie zarządów, dyrektorzy oraz właściciele firm.

CELE I KORZYŚCI:

Szkolenie związane z automotywacją to pakiet niezbędnej wiedzy oraz umiejętności, których zdobycie pozwoli Ci na znaczne podniesienie Twojej codziennej efektywności.

W wyniku odbycia szkolenia z automotywacji:

  • Nabędziesz wiedzę na temat mechanizmów funkcjonowania motywacji wewnętrznej.
  • Zrozumiesz, jak działa motywacja wewnętrzna, co ją ogranicza, a co pobudza.
  • Uświadomisz sobie także, jak Twoje mocne i słabe strony wpływają na jakość wykonywanych przez Ciebie zadań.
  • Dowiesz się, jak kierować swoją własną motywacją.
  • Poznasz techniki oraz metody pozwalające Ci na sprawowanie kontroli nad Twoją motywacją – zarówno w aspekcie psychologicznym, jak i zadaniowym.
  • Dodatkowo, pozyskasz sprawdzone sposoby walki z prokrastynacją i radzeniem sobie z destrukcyjnymi przekonaniami na temat siebie oraz swoich działań.
  • Wykształcisz odpowiedzialną postawę człowieka, który wierzy w siebie i swoje umiejętności.
  • Poznasz, a następnie przećwiczysz użycie narzędzi do samodzielnego rozwiązywania problemów życiowych.
  • Uwierzysz, że jesteś odpowiedzialny za siebie i wiesz, jak być skutecznym w tym, co robisz, aby osiągnąć zamierzone przez Ciebie cele. Zwiększysz swoją osobistą skuteczność i nauczysz się radzenia sobie z negatywnymi emocjami.

Szkolenie poprowadzi praktyk z wieloletnim doświadczeniem, dr Dariusz Góras – trener, coach reprezentujący firmę MAESTRIUM z Łodzi.

Proszę o zgłaszanie udziału w szkoleniu i wybór terminu do 19 stycznia  br. na adres:  szkolenia@pracodawcy.pl

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, jednakże ze względu na wysokie koszty, w przypadku rezygnacji prosimy, o niezwłoczną informację, ponieważ mamy wiele osób chętnych. Grupa szkoleniowa może liczyć max.15 osób.

 W załączeniu przesyłam program szkolenia oraz notkę biograficzną wykładowcy.