Webinar pt. „ZDROWY, ŚWIADOMY, SKUTECZNY MENEDŻER – ZDROWA ORGANIZACJA” Jak wykorzystać nowe technologie w tworzeniu strategii wellbeingowej w Twojej organizacji.

Serdecznie zapraszamy na webinar przygotowany przez Firmę  nuChapter Sp. z o.o pt. „ZDROWY, ŚWIADOMY, SKUTECZNY MENEDŻER – ZDROWA ORGANIZACJA” Jak wykorzystać nowe technologie w tworzeniu strategii wellbeingowej w Twojej organizacji.

TERMIN: 27 stycznia 2022 r., godz. 11:00 – 12.30 na platformie zoom

W ramach webinaru uczestnicy będą mogli zapoznać się z najnowszymi wynikami badań nad witalnością liderów oraz poznać jedyne na rynku polskim rozwiązanie pomyślane dla firm i wspierające budowanie kompetencji zarządzania energią witalną i inspirujące do utrwalania zdrowych nawyków.

W trakcie wydarzenia podzielimy się z Państwem zbiorczymi wynikami badań wśród kilkudziesięciu menedżerów podczas pandemii. Dowiedzą się Państwo m.in.:

  • Jak konkretnie pandemia zmieniła realne obciążenie stresem oraz zdolność do regeneracji polskich menedżerów i liderów?
  • Które parametry stresu i regeneracji uległy największym zmianom w porównaniu do badań sprzed pandemii?
  • Jak praca hybrydowa wpływa na oczekiwania pracowników w odniesieniu do oferty benefitowej organizacji?
  • Na co zwracać uwagę przy budowie strategii wellbeing, tak by maksymalnie korzystali na niej zarówno pracownicy, jak i pracodawca
  • I dlaczego, dzięki nowej technologii, realizacja takiej strategii jest prostsza niż kiedykolwiek oraz jak przełożyć i wykorzystać te doświadczenia w profilaktyce zdrowotnej pracowników

Będzie też okazja do porozmawiania o tym, jaka strategia może pomóc poprawić zdolność do regeneracji mimo rosnącego obciążenia stresem. I odpowiemy na Państwa pytania.

W czasach niepewności odporność i witalność liderów stają się coraz bardziej niezbędne do radzenia sobie z ciągłymi zmianami, zakłóceniami oraz presją zewnętrzną i wewnętrzną.

Uważność, umiejętność koncentracji i radzenia sobie ze stresem będą decydować o jakości i skuteczności przywództwa w czasach VUCA. Zachowanie właściwej równowagi między stresem a regeneracją ma wpływ na naszą produktywność, zaangażowanie i kreatywność. Warto zadbać o swoją witalność, aby skutecznie radzić sobie z wyzwaniami XXI wieku, a podejście zorientowane na człowieka powinno być podstawą każdej transformacji. Świadomi menedżerowie będę nie tylko skutecznie zarządzać, ale też tworzyć kulturę zdrowia w organizacji.

Webinar poprowadzi EDWARD STANOCH

Posiada blisko 25-letnie doświadczenie w doradztwie strategicznym oraz HR. Współzałożyciel firmy nuChapter promującej wellbeing oraz poprawę stylu życia i pracy. Pasjonat triathlonu, historii wypraw polarnych. Certyfikowany trener Firstbeat. –  https://bit.ly/3vwPXGW

 

Prosimy o zapisywanie się na webinar w terminie do 25 stycznia br. szkolenia@pracodawcy.pl

Dzień przed wydarzeniem osoby zapisane otrzymają  link.

Udział jest bezpłatny