WIEDZA WAŻNA DLA BIZNESU – TERAZ DOSTĘPNA ONLINE

Zoom, Clickmeeting, YouTube, Facebook, LinkedIN, Twitter. Coraz częściej platformy internetowe i media społecznościowe nie tylko uzupełniają, ale i zastępują bezpośrednią komunikację. Tak jest szybciej i łatwiej. Także my wiele z działań proponujemy Wam w sieci. Spotkajcie się z nami w wirtualnym świecie.

Związek Pracodawców Polska Miedź jest bardzo aktywny we wszelkich mediach społecznościowych. Staramy się być w stałym kontakcie z firmami członkowskimi. Na profilach zamieszczamy istotne dla pracodawców informacje, ciekawostki ze świata biznesu, zapowiedzi i relacje z organizowanych przez nas wydarzeń.

Niektóre z webinarów czy szkoleń rejestrujemy i udostępniamy na kanale YouTube Związku. Dzięki temu są one dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Zapraszamy firmy niezrzeszone w Związku do skorzystania z takiej możliwości rozwoju kompetencji – zachęca Izabela Kłapkowska, Manager ds. Komunikacji Związku Pracodawców Polska Miedź.

Na YouTube znajdziecie między innymi webinary, które prowadził Jacek Bełdowski, executive mentor EMCC, manager z 30-letnim doświadczeniem.

TRZY RZECZY, KTÓRYCH PRZEDSIĘBIORCA MOŻE SIĘ NAUCZYĆ OD KORPORACJI.

Przedsiębiorca to ktoś, kto podejmuje przedsięwzięcie dla zysku. Korporacje z kolei istnieją po to, aby zwiększać wartość dla swoich interesariuszy. Światy małych i wielkich firm wiele łączy i sporo dzieli…- twierdzi Jacek Bełdowski.

Podczas webinaru ekspert, którego droga do przedsiębiorczości wiodła przez wiele lat spędzonych w korporacji, opowiada o tym, czego gracze biznesowi mogą się od siebie nauczyć, jak szybko reagować na zmieniające się otoczenie biznesowe, a także jak być przedsiębiorczym.

https://www.youtube.com/watch?v=KCcInUdQdvc

CO ZROBIĆ, ABY NAS SŁUCHANO?

Jak dorośli przyswajają wiedzę? Co mówi nam wiedza o mózgu na temat zapamiętywania informacji? Dlaczego czarne jest zawsze w modzie? Z jakich powodów ktoś ma nas słuchać? Jak okiełznać PowerPoint? Ile masz czasu, zanim stracisz widzów? Odpowiedzi na te i inne pytania udziela Jacek Bełdowski tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=jMMr_XqIHfQ

CO NAM MOGĄ ZAOFEROWAĆ GURU ZARZĄDZANIA.

Zachęcamy także do obejrzenia zapisu webinaru „CO NAM MOGĄ ZAOFEROWAĆ GURU ZARZĄDZANIA”. Ciekawe przemyślenia przedstawiał pogromca mitów biznesowych dr Sławomir Jarmuż, psycholog, trener i doradca biznesowy.

Świat szkoleń biznesowych i rozwoju osobistego, oprócz przydatnych i mądrych treści, oferuje niestety wiele niesprawdzonych koncepcji, półprawd lub zwykłych bzdur. Niektóre z nich są tak popularne, że traktujemy je jak rzetelną wiedzę. To może nam po prostu szkodzić – uważa dr Sławomir Jarmuż.

Chcesz wiedzieć więcej?

https://www.youtube.com/watch?v=KIuh3OpNpCE

AKADEMIA ROZWOJU PRZEMYSŁU 4.0

Naszym najnowszym projektem jest Akademia Rozwoju Przemysłu 4.0.

Akademia doskonale wpisuje się w działania na rzecz innowacyjnego rozwoju gospodarki Dolnego Śląska. Przemysł 4.0 to wciąż pojęcie nieznane, a czasami wręcz budzące obawy. Chcemy przekonać firmy, zwłaszcza małe i średnie, że to ogromna szansa na rozwój oraz poprawę ich konkurencyjności. Najwięcej korzyści czeka na firmy, które będą liderami postępu. Prezentujemy przykłady dobrych praktyk, licząc, że zainspirują przedsiębiorców – mówi Beata Staszków, Prezes Zarządu Związku Pracodawców Polska Miedź.

Zapraszamy na stronę dedykowaną projektowi:

https://akademiarozwojuprzemyslu40.pl/

oraz profil na Facebooku:

FB/AkademiaRozwojuPrzemysłu40

Znajdziecie tam zapis konferencji, które już się odbyły. Zamieszczamy również systematycznie wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat Przemysłu 4.0, w tym także dotyczących możliwych źródeł finansowana innowacji w firmie.

Bądźmy w kontakcie!