ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA!

 
Bardzo się cieszymy, że już od sierpnia będziemy mogli gościć członków Związku Pracodawców Polska Miedź na bezpośrednich spotkaniach. Mamy dla Was ciekawe propozycje, zachęcamy do skorzystania z nich.

Wszyscy mamy nadzieję, że najtrudniejszy okres już za nami i zagrożenie związane z pandemią COVID-19 powoli mija. Choć, oczywiście, jeszcze za wcześnie mówić, że sytuacja się całkowicie unormowała, to przy zachowaniu wszystkich koniecznych środków ostrożności możemy powrócić ze spotkaniami bezpośrednimi. Część działań będziemy nadal realizować online. Z oceny uczestników wynika, że są z wirtualnych szkoleń zadowoleni. Zamierzamy tę formę kontynuować, ale bardzo już tęsknimy z rozmową twarzą w twarz, dlatego liczymy na Waszą obecność na spotkaniach – zaprasza Beata Staszków, Prezes Zarządu Związku Pracodawców Polska Miedź.
A co będzie się u nas działo w najbliższych tygodniach?
6 SIERPNIA, ZAGŁĘBIE LUBIN S.A, SPOTKANIE UCZESTNIKÓW III EDYCJI PROGRAMU MENTORINGOWEGO
Będzie czas na analizę postępów w projekcie, a także rozmowę o nowej rzeczywistości i o zmianach, jakie zaszły w naszych firmach dotyczących organizacji pracy, komunikacji, realizacji zadań, innym podejściu do pracowników czy nowych wymaganiach wobec liderów.
Program spotkania:
12.00- Prezentacja online oferty firmy Stibitz, dotycząca szkoleń uprawniających mentorów do zdobycia certyfikacji European Mentoring and Coaching Council. W tej części spotkania uczestniczą tylko mentorzy.
13.00- Omówienie realizacji programu mentoringowego. Nowa rzeczywistość – co się zmieniło w życiu zawodowym? Elżbieta Dunaj, koordynator programu mentoringowego ZPPM.
14.00 – Prezentacja nowego harmonogramu projektu. Rozmowy w kuluarach.
 
6 SIERPNIA, GODZINA 16.00, GALA BIZNESU BUSINESS MEETING CLUB ZM
Przedsiębiorcy z różnych środowisk z regionu Zagłębia Miedziowego będą mieli okazję spotkać się i poznać możliwości rozwoju biznesu jakie daje networking i wzajemne polecenia, na pierwszej w tym roku Gali Biznesu BMC w Lubinie organizowanej przez Business Meeting Club. Mecenasem wydarzenia jest PKO Bank Polski. Partnerem Związek Pracodawców Polska Miedź. Zaproszeni goście to przede wszystkim przedsiębiorcy z regionu, samorządowcy, reprezentacje pracowników.
Agenda Gali:
15:30 Rejestracja gości
16:00 Rozpoczęcie Gali Networkingu Business Meeting Club
* inspirujące wystąpienia

  • „Jak być lepszym liderem w trudnych czasach model Extended Disc”, Beata Staszków, Prezes Zarządu Związku Pracodawców Polska Miedź.
  • „Co to jest Networking i jak skutecznie rozwijać biznes dzięki sieci kontaktów”, Grzegorz Turniak
  • „BMC biznesowa synergia środowisk”, Tomasz Iwaniec

*Aktywne działania dla uczestników wydarzenia:

  • Praktyczna sesja networkingowa z Grzegorzem Turniakiem
  • Wywiady z uczestnikami i rozmowy w kuluarowe

* Wyjątkowe atrakcje dodatkowe
20:00 Planowane zakończenie
W trakcie wydarzenia dostępni będą również doradcy z zakresów, m.in. finansowanie firmy, dotacje unijne, Tarcza Antykryzysowa, optymalizacja kosztów benefitów pracowniczych.
Informacja Covid
Organizator podczas wydarzenia zapewnia maksymalny możliwy poziom bezpieczeństwa oraz środki zapobiegawcze: bezdotykowy pomiar temperatury, dezynfekcję rąk, maseczki, ochronne jednorazowe
Więcej informacji i rejestracja na wydarzenie: www.bmclub.pl, kontakt@bmclub.pl
25 SIERPNIA, SEMINARIUM Z ZAKRESU RODO
Prowadzone będzie przez mecenasa Grzegorza Rutkowskiego oraz mecenas Roksanę Lejpamer, reprezentujących naszą firmę członkowską Kancelarię Prawną SQUARE z Wrocławia
Szczegóły dotyczące miejsca i godziny już wkrótce.
27 SIERPNIA, G. 9.00, ZAGŁĘBIE LUBIN S.A., ŚNIADANIE BIZNESOWE
Seminarium w formie śniadania biznesowego dla firm członkowskich Związku pt. „Zakaz konkurencji w kontekście Tarczy 4.0”.
Prowadząca Natalia Krej – Radca Prawny
Program szkolenia:

  • Zakaz konkurencji w odniesieniu do stosunku pracy.
  • Zakaz konkurencji w odniesieniu do stosunków cywilnoprawnych.
  • Tarcza 4.0 w odniesieniu do zakazu konkurencji.
  • Ingerencja ustawodawcy w relacje cywilnoprawne.
  • Ochrona pracodawcy/zleceniodawcy.

6-7 WRZEŚNIA, CENTRUM SZKUTNIK, SZKOLENIE PT. „7 NAWYKÓW SKUTECZNEGO DZIAŁANIA”.
Organizowane wspólnie z Instytutem Franklina Covey, który prowadzi certyfikowane szkolenia z zakresu kompetencji managerskich.
Zgłoszenia chęci uczestnictwa w szkoleniach prosimy przesyłać pod adres stelmach@pracodawcy.pl