ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE NOWOROCZNE

Z wielką radością zapraszamy na tradycyjne Spotkanie Noworoczne Związku Pracodawców Polska Miedź, które odbędzie się 10 stycznia 2023 r, o godzinie 15.00 w Centrum „Szkutnik” w Oborze. Liczymy na Waszą obecność.

Tego samego dnia będzie miało miejsce także XXXV Zgromadzenie Ogólne Związku Pracodawców Polska Miedź, w którym udział wezmą (zgodnie ze statutem Związku) zgłoszeni reprezentanci firm członkowskich.

Uroczyste Spotkanie Noworoczne będzie doskonałą okazją do spotkania w gronie przyjaciół, podsumowania 2022 r., rozmów o planach na przyszłość oraz złożenia sobie życzeń na Nowy Rok.

Specjalne wystąpienie wygłosi Tomasz Zdzikot, Prezes Zarządu KGHM Polska Miedź S.A.

Ucztę dla duszy zapewni genialna skrzypaczka, nazywana drugim Paganinim, niespełna 22-letnia Sara Dragan. Od 2013 roku Sara pracuje pod kierunkiem legendarnego pedagoga – prof. Zakhara Brona. Studiuje w Escuela Superior de Musica Reina Sofia w Madrycie, Zakhar Bron Academy w Interlaken (Szwajcaria) oraz Akademii Muzycznej im.K.Lipińskiego we Wrocławiu. Pomimo młodego wieku, Sara zdobyła I miejsce/Grand Prix na 60 konkursach skrzypcowych w Europie, Stanach Zjednoczonych oraz Azji. Skrzypaczka jest również laureatką III miejsca oraz wielu nagród specjalnych na Międzynarodowym Konkursie na Skrzypce Solo im.T.Wrońskiego w Warszawie. Jako solistka grała w najbardziej prestiżowych salach koncertowych świata. W 2021 roku artystka wydała debiutancką płytę z utworami Prokofiewa oraz Hubaya, którą nagrała na instrumencie A.Stradivariusa ze złotego okresu wraz z pianistą Roustemem Saitkoulovem – scenicznym partnerem Maxima Vengerova.

Występ Sary Dragan podczas Spotkania Noworocznego będzie z pewnością niezwykłym wydarzeniem.

Spotkanie Noworoczne odbędzie się 10 stycznia 2023 roku o godz. 15.00, w Centrum „Szkutnik” (Obora, ul. Lubińska 36, 59-335 Lubin). Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie: https://forms.gle/ACzf5TKHgfMwJhHP6