ZPPM członkiem ZPP

Miło nam poinformować, że w październiku 2020 roku Związek Pracodawców Polska Miedź został członkiem Związku Przedsiębiorców i Pracodawców (ZPP) z siedzibą w Warszawie https://zpp.net.pl/ . Wszyscy członkowie ZPPM mogą korzystać z benefitów, które oferuje ZPP. Oddajemy w Państwa ręce szereg korzyści związanych z codziennym funkcjonowaniem firmy oraz wspólne działania ZPPM i ZPP na rzecz poprawy warunków funkcjonowania firm w Polsce.

Szczególnie zachęcamy Państwa do skorzystania z panelu dla członków dobry.biz, z którego w pełni i bezpłatnie możecie Państwo korzystać. W załączeniu prezentacja przedstawiająca korzyści.

Serwis to doskonały, całkowicie darmowy nośnik reklamy Państwa firmy i produktów, baza wiedzy oraz dostęp do wykwalifikowanych ekspertów.W dobry.biz czeka na Państwa wiele korzyści:

Porady prawne online
Doradztwo finansowe online
Pomoc w poszukiwaniu dotacji i funduszy EU
Biuletyn Prawo i Legislacja
Wzory umów i pism
Wywiady z ekspertami
Rozwijanie współpracy
Promocja firmy, produktów i usług
Tworzenie zakupowych społeczności
Zamieszczanie ofert
Korzystanie z rabatów
Oferty dla pracowników.
 

Aby uzyskać dostęp do serwisu, należy zarejestrować się na stronie dobry.biz wybierając przycisk „zarejestruj się” po przejściu na stronę rejestracji proszę w pkt 1. Wybierz organizację do której chcesz dołączyć, wybrać z listy nazwę naszej organizacji, czyli Związek Pracodawców Polska Miedź oraz wypełnić pozostałe pola. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego przyjdą do Państwa dwa maile, jeden z informacją o Członkostwie (składka Państwa nie dotyczy) oraz mail z dostępem do serwisu.

Zarówno na stronie głównej, jak i w panelu są samouczki, które mogą ułatwić pracę w serwisie, czy po prostu korzystanie z niego.

Jeżeli będą mieli Państwo problem z poruszaniem się na stronie czy dodaniem własnej oferty prosimy o kontakt z Panią Aleksandrą Piątek lub Ewą Czerwińską ze Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, które będą do Państwa dyspozycji i udzielą wszelkiej pomocy.

Aleksandra Piątek a.piatek@zpp.net.pl  kom. 504 212 435
Ewa Czerwińska e.czerwinska@zpp.net.pl  tel. 514 776 808

W załączeniu przesyłamy krótką prezentację korzyści dołączenia do portali dobry.biz