ZPPM NARESZCIE NA ŻYWO! WITAMY NOWYCH CZŁONKÓW

Rodzina Związku Pracodawców Polska Miedź cały czas się powiększa. Przystępują do nas kolejne firmy i samorządy. Cotygodniowe Lunche Biznesowe zorganizowane w lipcu były doskonałą okazją do powitania nowych członków i opowiedzenia im o naszych aktualnych działaniach.

Po wielu miesiącach kontaktów wyłącznie w formie online nareszcie mogliśmy spotkać się w prawdziwym świecie. Korzystając z likwidacji niektórych obostrzeń sanitarnych, zaprosiliśmy firmy członkowskie na aż cztery lunche biznesowe.

Bardzo nam brakowało możliwości bezpośredniej rozmowy, uścisku dłoni, wspólnego wypicia kawy. Cieszę się, że w końcu to się udało. Chcieliśmy, aby nowi członkowie poznali tych, którzy są z nami już długo. Zależało nam na swobodnej atmosferze sprzyjającej nawiązywaniu serdecznych relacji. Dlatego zamiast jednego dużego spotkania zaproponowaliśmy kilka w kameralnym gronie – tłumaczy Beata Staszków, Prezes Zarządu Związku Pracodawców Polska Miedź.

Obecnie Związek Pracodawców Polska Miedź tworzy 117 organizacji. W latach 2019 – 2021 do Związku dołączyło kilkanaście firm i jednostek samorządu terytorialnego.

Oto wszyscy nowi członkowie ZPPM:

 1. Projekt Multimedia Sp. z o.o.,
 2. Azymut Agencja Zatrudnienia Sp. z o.o.,
 3. PHU Polers A.Kaczmarek i S-ka Spółka Jawna,
 4. Uczelnia Jana Wyżykowskiego w Polkowicach,
 5. Events Factory S.R.O. S.K.A.,
 6. NF40 Sp. z o.o. Human Partner Sp. z o.o.
 7. Oddział Okręgowy w Legnicy Stowarzyszenie Księgowych w Polsce,
 8. Idea4me,
 9. Lekcje Online.pl,
 10. Polkowickie Centrum Usług Zdrowotnych ZOZ S.A.
 11. Kancelaria Finansowo – Księgowa Dzikowski s.c.,
 12. Pompax Sp. z o.o.,
 13. Birrt Dominik Kuśnierek,
 14. Eventy Creo,
 15. Maximus Live,
 16. Business Meeting Club Zagłębie Miedziowe,
 17. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Gminy Lubin,
 18. Urząd Gminy Żukowice,
 19. Urząd Gminy Polkowice,
 20. Urząd Miejski w Przemkowie,
 21. Urząd Gminy Krotoszyce,
 22. Urząd Gminy Jerzmanowa,
 23. Gmina Miejska Głogów,
 24. Gmina Lubin,
 25. Starostwo Powiatowe w Polkowicach,
 26. Urząd Gminy Rudna,
 27. Gmina Kotla,
 28. Urząd Gminy Grębocice,
 29. Urząd Miasta i Gminy Chocianów.

Serdecznie witamy i mamy nadzieję, że spełnimy Wasze oczekiwania.

Przystąpiliśmy do Związku Pracodawców Polska Miedź, ponieważ nikt z nas nie działa w próżni. Potrzebujemy kontaktów, aby rozwinąć swoją działalność. Chcemy wymieniać się doświadczeniami, czerpać z wiedzy innych, pomagać w zakresie, w którym my jesteśmy fachowcami ­– deklaruje Jarosław Cybulski, właściciel firmy Idea4me.
Zawsze lepiej uczyć się na błędach innych. Każdą drogą już ktoś przed nami szedł. Będąc w jednej organizacji, możemy się wzajemnie wspierać. To jest dla nas bardzo ważne, aby oferować jak najwartościowszy produkt. Dzięki rozmowom z naszymi parterami możemy udoskonalać ofertę, „szyć na miarę”. Umiejętność słuchania i wyciągania wniosków są kluczowe dla zawierania wartościowych relacji biznesowych ­– dodaje Magdalena Kowal, Project Manager Lekcjeonline.pl

Podczas spotkań był czas nie tylko na networking i poznanie szczegółów bieżącej działalności Związku, ale także porcję wiedzy przydatnej w prowadzeniu biznesu. Uczestnicy m.in. wysłuchali prelekcji Wojciecha Szapiela z firmy doradztwa strategicznego Inventity, która specjalizuje się w skalowaniu przedsiębiorstw i zwiększaniu efektywności zarządzania. Tadeusz Krzakowski, Prezydent Legnicy przestawił ofertę miasta dla przedsiębiorców.

Możliwość spotkania na żywo z firmami zrzeszonymi w Związku to przypływ energii, którego nam wszystkim brakowało. Mamy nadzieję, że w najbliższych miesiącach jak najczęściej będziemy mogli wymieniać z Wami doświadczenia na żywo, a nie jedynie wirtualnie. Do zobaczenia!