23
czerwiec
Nowoczesne technologie, proekologiczne inwestycje, odnawialne źródła energii, fotowoltaika, współpraca z najlepszymi ośrodkami naukowymi to przyszłość Spółki „Energetyka”. Dlaczego firma stawia na innowacje, jaki efekt mają przynieść? O tym rozmawiamy z Tomaszem Dębickim, Prezesem Zarządu „Energetyka” sp. z o.o.
Najnowsze wpisy