„Akademia eCommerce – bo online możesz więcej”

Serdecznie zapraszamy na czterodniowe  szkolenie online pt. „Akademia eCommerce – bo online możesz więcej” na platformie zoom.

Projekt szkoleniowy dedykowany jest firmom, które chcą rozszerzyć swoją dotychczasową sprzedaż  poprzez wykorzystanie kanału eCommerce zwiększając w ten sposób swoją konkurencyjność i adaptacyjność do potrzeb Klienta biznesowego, w szczególności B2B. Dzięki szkoleniom dowiesz się jak przygotować się i jak wdrożyć eCommerce.

Projekt szkoleniowy przewiduje realizację 4 spotkań podzielonych na 2 bloki

I: „Jak przygotować firmę do założenia sklepu internetowego 2.02.2021 i 3.02.2021 w godz. 9:30-13:15

II: „Jak skutecznie wdrożyć platformę eCommerce w handlu B2B w twojej firmie” 23.02.2021 i 24.02.2021 w godz. 9:30-13:15.

Szkolenie poprowadzi ARTUR PIEKARCZYK Trener, konsultant ds. transformacji cyfrowej, praktyk, reprezentujący Human Partner Sp. z o.o.

Prosimy o zgłaszanie przedstawiciela firmy, który weźmie udział w szkoleniu w terminie do 29 stycznia br. wraz z jego adresem mailowym na adres:  sekretariat@pracodawcy.pl lub stelmach@pracodawcy.pl Grupa szkoleniowa może liczyć 17 osób,  Udział w szkoleniu jest bezpłatny, jednakże ze względu na wysokie koszty, w przypadku rezygnacji prosimy o niezwłoczną informację, ponieważ mamy wiele osób chętnych.

W przypadku większego zainteresowania rozważymy możliwość zorganizowania dodatkowej sesji.

W załączeniu przesyłamy program szkolenia wraz z  notką biograficzną wykładowcy. Zarejestrowani uczestnicy otrzymają przed szkoleniem materiały oraz instrukcję włączenia się.