Forum Ekonomiczne w Krynicy

FE_PL_smallZapraszamy serdecznie do udziału w tegorocznym Forum Ekonomicznym w Krynicy, które odbędzie się w dniach 5 – 7 września br.
Forum Ekonomiczne od ponad 25 lat jest największym i najważniejszym spotkaniem liderów świata polityki i biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej.
Tym samym można powiedzieć, że Forum nie tylko towarzyszy przemianom ustrojowym w naszym regionie, ale jednocześnie te przemiany kształtuje. Jego misją jest tworzenie korzystnego klimatu dla rozwoju współpracy gospodarczej i politycznej w Europie.
W zeszłorocznej edycji Forum uczestniczyło ponad 3500 gości z 65 krajów – liderów życia gospodarczego, politycznego i społecznego z Europy, Azji i Ameryki oraz 600 przedstawicieli mediów.
Wśród nich są prezydenci, premierzy, ministrowie, unijni komisarze, parlamentarzyści, prezesi największych firm oraz kadra zarządzająca. W Krynicy od lat padają ważne deklaracje dotyczące polityki gospodarczej, opinie uczestników cytowane są przez światowe media i omawiane przez środowiska eksperckie
Dlaczego warto uczestniczyć w Forum Ekonomicznym?
»» Krynickie Forum to najważniejsze miejsce spotkań elit gospodarczych w tej części Europy.
»» Forum daje wyjątkową szansę przedstawienia osiągnięć i planów firmy, pozwala zapoznać się z możliwościami współpracy na poziomie międzynarodowym oraz jest okazją do debat w kręgu najwyższej rangi praktyków i teoretyków biznesu.
»» Efektem krynickich debat są szersze możliwości współpracy oraz wiele wspólnych inicjatyw, które budują gospodarczą przyszłość zarówno Polski jak i Europy.
»» Forum to cenna platforma wymiany opinii i okazja do podzielenia się własnymi doświadczeniami
Podczas Forum odbywa się ponad 180 debat podzielonych na bloki tematyczne obejmujące najważniejsze dziedziny gospodarki m.in.:
»» Energetyka
»» Biznes i Zarządzanie
»» Makroekonomia
»» Nowa Gospodarka
»» Innowacje
»» Samorządy
»» Ochrona Zdrowia
Więcej informacji znajdą Państwo w załączonych dokumentach oraz na oficjalnej stronie Forum Ekonomicznego http://www.forum-ekonomiczne.pl/
Źródło: http://www.forum-ekonomiczne.pl/