IV Europejski Kongres Samorządowy

W imieniu Instytutu Studiów Wschodnich serdecznie zapraszamy do udziału w IV Europejskim Kongresie Samorządów, który odbędzie się w dniach 26– 27 kwietnia 2018 r. w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.
Europejski Kongres Samorządów organizowany wspólnie z Miastem Kraków, to platforma wymiany poglądów oraz miejsce spotkań liderów samorządowych, elit regionalnych z przedstawicielami administracji państwowej, organizacji pozarządowych oraz biznesu. Będzie to jednocześnie okazja do podzielenia się doświadczeniami oraz nawiązania partnerskich kontaktów. Kongres to:

  • blisko 2 tyś. gości (władze samorządowe wysokiego szczebla z Polski i zagranicy, biznes, eksperci polityki regionalnej)
  • 2 dni debat
  • Ponad 50 wydarzeń (raporty, panele, warsztaty)
  • 6 ścieżek tematycznych dotyczących problematyki regionalnej (finanse, gospodarka, środowisko, innowacje, społeczeństwo, itp.)
  • networking, rozmowy i dyskusje w kuluarach

Link do rejestracji dostępny jest pod adresem: https://forum-ekonomiczne.pl/rejestracja-forum-eks/index.php/form/EKS/open/registration/_lang/pl
Koszt udziału to 200 zł netto/os. – opłata zapewnia dostęp do wszystkich wydarzeń Kongresu oraz cateringu (przerwy kawowe, lunche, bankiety).