Rusza IV edycja programu mentoringowego

Z przyjemnością informujemy, że uruchamiamy  IV edycję Programu Mentoringowego dla pracowników firm zrzeszonych w naszym Związku.
Celem tego projektu jest wspieranie ambitnych osób w świadomym kształtowaniu swojej drogi zawodowej i rozwijaniu pełni potencjału oraz wymiana wiedzy i doświadczeń. Firmy biorące udział w programie odnoszą wymierne korzyści takie jak: poszerzenie wiedzy, rozwój dodatkowych umiejętności i wzrost motywacji pracowników.
W trzech edycjach naszego programu z wiedzy i doświadczenia naszych mentorów skorzystało 55 mentorowanych.
Uruchamiamy rekrutację zarówno dla Mentorów, jak i Mentees. Mentorami w naszym programie są doświadczeni menadżerowie wyższego szczebla chętni do wspierania ambitnych profesjonalistów w ich rozwoju zawodowym i osobistym. Udział w programie i warsztatach jest bezpłatny. Przewidujemy sześć spotkań indywidualnych z Mentorem oraz cztery warsztaty (dwa wspólne dla Mentorów i Mentees i dwa w osobnych grupach).
Program będzie trwał od  grudnia 2020 r do czerwca 2021 r, a zgłoszenia do niego prowadzimy do  30 listopada 2020 r.
Inauguracja programu odbędzie się online w pierwszym tygodniu grudnia.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.pracodawcy.pl w zakładce program mentoringowy- http://pracodawcy.pl/program-mentoringowy/ .
Zapraszam do obejrzenia filmu z ostatniej edycji( https://www.youtube.com/watch?v=7VbV9qrpXcw&t=156s)
Jeżeli chce Pani/Pan uczestniczyć w programie jako Mentor, proszę się zapisać wykorzystując ten link:   http://pracodawcy.pl/formularz-zgloszeniowy-dla-mentora/
Uprzejmie proszę o zachęcenie ambitnych i dobrze rokujących na przyszłość pracowników w Państwa firmie do skorzystania za naszego programu w charakterze Mentees.
Do zapisów proszę wykorzystać ten link:   http://pracodawcy.pl/formularz-zgloszeniowy-dla-mentee/
 
Oto jedno jedna z opinii uczestników III edycji programu:
“Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na udział w programie. Spotkania z moim mentorem (100% trafiony) otworzyły mi oczy na wiele aspektów i podbudowało moją pewność siebie. Szkoda, że mamy taki czas, że nie można się spotkać, bo jednak on line, to nie to samo. Dziękuję WAM za takie fantastyczne inicjatywy.”
W razie jakichkolwiek zapytań jesteśmy  do Państwa dyspozycji.
Zapraszamy Mentees chętnych do wzięcia udziału w naszym programie na spotkanie informacyjne online, które odbędzie się  4 listopada br. o godzinie 12.00. Prosimy o potwierdzanie uczestnictwa w spotkaniu do 3 listopada br. na adres: stelmach@pracodawcy.pl.