V edycja Programu Mentoringowego

Z przyjemnością informujemy, że Związek Pracodawców Polska Miedź uruchamia  V edycję Programu Mentoringowego dla pracowników zrzeszonych.

Zapraszamy Państwa na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 19 listopada o godz. 14.00 w siedzibie KGHM Polska Miedź SA sala im. Jana Wyżykowskiego.

Celem tego projektu jest wspieranie ambitnych osób w świadomym kształtowaniu swojej drogi zawodowej oraz budowaniu samoświadomości.

Poprzez wymianę wiedzy i doświadczeń między uczestnikami programu, chcemy wspierać transfer wiedzy oraz pomagać w rozwijaniu pełni ich potencjału. Firmy, które biorą udział w programie, odnoszą wymierne korzyści. Rozwijają nowe umiejętności pracowników i pobudzają ich motywację.

W dotychczasowych edycjach naszego programu z wiedzy i doświadczenia naszych mentorów skorzystało 75 mentees, czyli osób rozwijających swoje kompetencje pod okiem zaproszonych ekspertów.

Mentorami w naszym programie są doświadczeni menadżerowie wyższego szczebla, którzy pro-bono wspierają ambitnych profesjonalistów w ich rozwoju zawodowym i osobistym.

Udział w programie i warsztatach jest bezpłatny. Przewidujemy sześć spotkań indywidualnych z Mentorem oraz cztery warsztaty (dwa wspólne dla mentorów i Mentees oraz dwa w osobnych grupach).

Program będzie trwał od  grudnia 2021 r. do czerwca 2022 r., a zgłoszenia do niego przyjmujemy do 30 listopada 2021 r. Właśnie wtedy odbędzie się inauguracja V edycji programu.

Szczegółowe informacje o programie

Film z III edycji programu

 
Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w programie jako mentor lub jako mentee, uprzejmie prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza:

Formularz Mentor

Formularz Mentee

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych udziałem w V edycji programu na spotkanie informacyjne, które odbędzie się dnia 19 listopada br. w godzinach od 14.00 do 15.00. w Lubinie, w siedzibie KGHM Polska Miedź S.A. – Sala im. Jana Wyżykowskiego B.

Aby wziąć udział w spotkaniu informacyjnym prosimy o rejestrację:

Formularz rejestracyjny

 W razie jakichkolwiek zapytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.